Klub vojenské historie
Děstné

1) VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

Kupující učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro dodávku zboží vyhlášené prodávajícím. Vztahy mezi kupujícím a prodávajícím se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

2) OBJEDNÁNÍ ZBOŽÍ A SLUŽEB

Nabízíme vám možnost nákupu přímo z Vašeho domova, kde můžete nakupovat nonstop.

Objednávat si můžete jednoduše a pohodlně pomocí e-mailu,sms zprávy, tel či písemně na naši adrese.

Předmětem smlouvy je pouze zboží uvedené v kupní smlouvě - objednávce.

Zavazujeme se, že svým odběratelům budeme dodávat jen zboží ve stavu přesně specifikovaném v jeho popisu a úměrnému staří v souladu se specifikacemi či vlastnostmi obvyklými pro daný druh zboží vyhovujících daným normám, předpisům a nařízením platným na území České republiky.

Podmínkou pro naplnění platnosti naší elektronické objednávky je vyplnění veškerých požadovaných údajů a náležitostí uvedených v objednávkovém formuláři. Objednávka je zároveň návrhem kupní smlouvy, kdy samotná kupní smlouva posléze vzniká samotným dodáním zboží. K uzavření kupní smlouvy se vyžaduje formální potvrzení objednávky prodávajícím. V jednotlivých, zejména cenově náročnějších případech, si prodávající vyhrazuje právo k vzniku smlouvy potvrzením objednávky nejlépe osobně nebo telefonicky a úhradu finanční zálohy kupujícím.

V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo ke změně ceny či dodávaného sortimentu ze strany dodavatele, má naše firma právo objednávku po dohodě s kupujícím modifikovat nebo od ní jednostranně s okamžitou platností odstoupit.

3) POTVRZENÍ OBJEDNÁVKY

Objednávka je přijata do 24 hodin, potvrzení objednávky vám zašleme e-mailem, o odeslání budete taktéž informováni e-mailem. V případě nejasností Vás budeme samozřejmě kontaktovat.

4) ZRUŠENÍ OBJEDNÁVKY

Každou objednávku můžete do 24 hodin zrušit a to telefonicky, či e-mailem a to bez udání důvodu. Stačí uvést jméno, e-mail a popis objednaného zboží či služby.

5) BALNÉ A POŠTOVNÉ

Objednané zboží zasíláme poštou na dobírku. V případě, že jste na naší rozvozové trase budete o dodání informováni telefonicky nebo emailem. Cena poštovného vychází z tarifu České pošty a je ovlivňována zejména rozměry a váhou Vámi objednaného zboží.

6) DODACÍ LHŮTA

Dodací lhůta je od 2-10 dnů, není-li uvedeno jinak. V případě, že některé zboží nebude skladem, budeme Vás neprodleně kontaktovat.

7) REKLAMACE A ZÁRUKA

Zboží zde naší firmou nabízené má výhradní status: použité / bazarové a na jakožto takové prodejce není povinován držet řádnou záruční lhůtu tak jak je tomu u výrobků a zboží nových ,dle zákonu platných v České republice. Čtěte prosim pozorně popisy dílu a prohlížejte si fotografie které nikdy nejsou ilustrační, ale mají kupujícímu předmět samotný popsat a přiblížit tak, aby byl srozuměn s jeho stavem a mírou opotřebení. Vyhneme se tím zbytečným komplikacím následným tahanicím. Za vady vzniklé přepravcem neručíme.

Záruka se nevztahuje na:

a) vady vzniklé běžným používáním
b) vady a závady vzniklé neodbornou montáží
c) nesprávným skladováním

Postup při reklamaci:

1) informujte nás o reklamaci e-mailem, či písemně
2) zboží zašlete , po domluvě s námi , jako doporučený balík (ne na dobírku) na naši adresu sídlo firmy
3) do zásilky uveďte důvod reklamace, vaši adresu
4) doklad o nabytí zboží

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku, tedy převzetí zboží naší firmou.

Prohlášení o ochraně osobních dat

Osobní údaje jsou chráněny před zveřejněním a použitím třetí osobou. Jsou použity pouze pro zaslání objednané zásilky a pro komunikaci se zákazníkem.

Zákony a předpisy: - zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů

Nahoru
Adresa sklad
a prodejna:
otevřeno pouze po telefonické dohodě
Větrná 1167
Bohumín Šunychl
73581
Telefon:

GPS:
+420 608 227 773
volat po-pá 8:00-16:00 hod
49°55'17.079"N, 18°22'4.387"E
Email:
motopuzzle@seznam.cz
info@motopuzzle.cz